Ndahen World Travel Awards 2018, ja me te miret e turizmit kete vit!

Written by on 14/12/2018

Edhe kete vit u dhane çmimet me te rendesishme ne fushen e turizmit dhe mikpritjes “World Travel Awards 2018”. Cmimet per destinacionet dhe kompanite me te mira turistike te vitit u dhane ne ceremonine e 25 organizuar nga ekspertet e industrise se turizmit nga e gjithe bota. Keta eksperte vleresuan si destinacionin me te mire Portugaline, aeroportin me te mire Changi ne Singapor, kompanine me te mire ajrore “Hainan Airlines”; Hoteli me i mire Armani Hotel ne Dubai ,  Resorti me i mire per Forte Vilage ne Itali, linja me e mire e krocierave per Royal Caribean dhe ishulli me i mire per Madeiran.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist