National Geographic sugjeron destinacionet me te mira per 2019!

Written by on 07/12/2018

Ekspertet e National Geographic Traveler kane perpiluar nje liste me destinacionet me te mira per vitin 2019. Destinacionet qe ata kane listuar jane te ndryshme, perzgjedhur nga votat e turisteve por edhe fale bukurive natyrore qe kane. Ne listen e destinacioneve me te mira per vitin e ardhshem jane renditur New Mexico, Belize, Mali i Zi, Dordogne, Polinezia Franceze, Groenlanda, Zelanda e Re, Peruja, Maqedonia dhe Argjentina.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist