Muaji prill, fluks fluturimesh!

Written by on 07/06/2019

 

 

Muaji prill ka shënuar rritje me 16% të numrit të pasagjerëve që kanë udhëtuar nga aeroporti”Nënë Tereza”. Sipas të dhënave zyrtare të Autoritetit të Aviacionit Civil pasagjerët që kanë udhëtuar gjatë muajit prill të këtij viti kanë një rritje të konsiderueshme nga prilli i vitit të kaluar. Përqindjen më të madhe të tregut të transportit ajror e ka Italia, duke u ndjekur nga Turqia, Hungaria dhe Austria.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist