Moti i keq “pushton” vendin , TIA konfirmon vetëm 5 fluturime!

Written by on 09/02/2021

Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza, këtë të martë ka konfirmuar vetëm 5 fluturime. Disa nga destinacionet kryesore janë Stambolli, Frankfurti, Dortmund dhe Milano. Në kuadër të kufizimeve prej Covid-19, lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët dhe nënshtetasit e Bashkimit Evropian dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit sipas vendeve pritëse.


Current track

Title

Artist

Background