Moti i keq përfshin qytetin italian , autoritetet paralajmërojnë për zhdukjen e tij!

Written by on 28/12/2019

Moti i keq ka përfshirë Italinë, por zona më  problematike është shfaqur në San Marino. Në pamjet  e publikuara nga autoritetet vendase ku shihet se si uji vërshon uji furishëm nga nëntoka. Përmbytjet e shkaktuara llogariten në 5 milion euro dëme dhe si pasojë më shumë se 300 banorë kanë braktisur banesat e tyre.

 


Current track

Title

Artist

Background