Mos bëni plane për plazh këtë fundjavë, priten stuhi të forta!

Written by on 17/07/2021

Sipas Meteoalb në orët vijuese vranësirat do të shtohen në vend, duke krijuar mundësi për reshje të karakterit lokal në zonat Veriore dhe Lindore. Gjithsesi sinoptikanët sqarojnë se nuk ka sinjale për përmbytje masive në Shqipëri. Priten përmbytje afatshkurtra në zona të izoluara vetëm si pasojë e rrebesheve të menjëhershme të shiut të cilat do të arrijnë sasi prej 60 mm në 24 orë.

Të dielën dhe të hënën priten stuhi të forta ere dhe rrebeshe afatshkurtra shiu./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background