Morning Travel

Written by on 30/10/2018

Emisioni i mengjesit ne Radio Travel
Informacionet me te nevojshme per te nisur nje dite te re
Rruges per ne pune apo shkolle do tju shoqeroje muzika qe do tju jape energjine e duhur per te filluar diten; Kenget me te reja dhe me te degjuara.
Informacione mbi motin, aktualitetin dhe eventet qe do te zhvillohen gjate dites ose qe mund te ndiqni mbremjeve mbas punes apo shkolles

[ngg src=”galleries” ids=”5″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ template=”default”]

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist