Mitrovica hap parkun ujor më të madh në rajon

Written by on 01/07/2019

Në Mitrovicë është hapur parku ujor më i madh në rajon. Aqua parku, i vendosur buzë lumit Ibër do të jetë një nga destinacionet më atraktive të qytetit. Pishina e madhe ka një sipërfaqe prej 2 mijë metra katrorë dhe i gjithë projekti kap vlerën e mbi 7 milion eurove.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist