Ministri i Turizmit: Te garantojme nje sezon te sigurte deri ne fund te shtatorit

Written by on 29/08/2018

 

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi i eshte bashkuar te rinjve te “Smile Albania” ne piken kufitare te Morines per te mirepritur se bashku me ta pushuesit qe kalojne ne kete pike. Ne takimin me policet kosovare, ministri Klosi u informua per rritjen e numrit te pushuesve gjate ketij muaji dhe pritshmerite me te medha te shtatorit. Ministri siguroi se te gjitha strukturat do te jene ne gatishmeri edhe gjate muajit shtator per te siguruar nje sezon te suksesshem turistik.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist