Milano, me i preferuari per shoping kete fundvit!

Written by on 04/12/2018

Milano eshte renditur ne krye te destinacioneve me te preferuara per shoping kete periudhe te vitit. Studimin e ka bere Event Report ne nje perpjekje per tu njohur me orientimin e turisteve drejt blerjeve kete fundvit. Pas Milanos destinacionet me te preferuara per shoping jane renditur Parisi, Londra dhe New Yorku. Keto vende jane perzgjedhur me shume per trendet dhe mundesine per te zgjedhur nje larmishmeri produktesh.  


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist