Microsoft, për herë të parë dyqan për shitjet me pakicë

Written by on 12/07/2019

Kompania Microsoft do të hapë për herë të parë dyqanin e saj me pakicë në Europë. Dyqani do të jetë i vendosur në Oxford Circus,në një ndër zonat  më të famshme të Londrës. Sipas njoftimit zyrtar të kompanisë, një dyqan fizik është një mundësi e mirë për përzgjedhjen e produkteve fizike. Londra është destinacioni i tretë i Microsoft së bashku me Sydney –n dhe New York-un.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist