Meghan Markle, personi me i kerkuar ne Google kete vit!

Written by on 14/12/2018

Me siguri te gjithe biem dakord ne nje mendje kur themi se ky ka qene viti i Meghan Markle. Dukesha e Sussex-it i ka befasuar audiencat me dasmen, foshnjen qe po pret dhe me evolucionin e stilit, ndersa beri hapat e saj te pare ne nje familje mbreterore.Ajo eshte aq e famshme sa, sipas Google, eshte personi me i kerkuar kete vit ne mbare boten. Dhe per te mos u çuditur aspak, kerkimet me te fundit per dukeshen ne Google, jane te tipit, manikyri i Meghan Markle, fustani i saj, filmat e saj, sa peshon, apo sa e gjate eshte.Demi Lovato eshte personi i dyte me i kerkuar ne bote dhe me i kerkuari ne SHBA, Khloé Kardashian eshte personi i peste me i kerkuar ne bote, Hailey Baldwin (tani Hailey Bieber) renditet e teta, dhe Cardi B e 10-ta.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist