Mediat serbe për bregdetin shqiptar/Jo vetëm për të pushuar, por edhe për të investuar!

Written by on 10/08/2021

Pas Greqisë, Turqisë, Malit të Zi dhe Kroacisë, serbët duket se ia kanë vënë syrin bregdetit të Shqipërisë në kërkim të pasurive të paluajtshme.

Mediat serbe shkruajnë se Shqipëria është një vend në rajon me çmime shumë të ulëta për metër katror. Pasuritë e paluajtshme sipas tyre, përveçse për pushime blihen edhe si investim. Sipas të dhënave rezulton se bregdeti shqiptar ka qenë një ndër të preferuarit për serbët këtë verë, për të kaluar pushimet verore.

Radio Travel.al


Current track

Title

Artist

Background