Mediat gjermane nje dokumentar te ri per “Token e Shqiponjave”!

Written by on 06/11/2018

Mediat gjermane kane promovuar se fundmi Shqiperine turistike duke e quajtur, tashme per te disaten here “Toka e Shqiponjave”. ‘Looks Film & TV Produktionen – Germania’, dhe gazetarja Cornelia Volk kane udhetuar ne Shqioperi dhe kane pergatitur nje dokumentar ku jane promovuar pyjet e harlisura shqiptare, parku i Butrintit, Syri i kalter, Parku Kombetar Hotove-Dangelli dhe Gjirokastra. Se fundmi ne saje te shume shkrimeve e reportazheve qe jane bere nga mediat gjermane ka pasur nje rritje rekord te numrit te turisteve gjermane ne Shqiperi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist