Mediat franceze sugjerojnë Shqipërinë

Written by on 10/07/2019

Shqipëria është bërë pjesë e një artikulli nga media franceze “Boursorama”, e njohur për shkrimet mbi turizmin dhe destinacionet. Shqipëria është paraqitur si destinacioni kryesor i muajit korrik. Klima mesdhetare dhe peisazhet e bukura natyrore, e bëjnë Shqipërinë një xhevahir të rajonit të Ballkanit. Në artikull janë përmendur edhe mikpritja, historia dhe riviera shqiptare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist