Mediat belge promovojne Shqiperine si destinacion per 2019

Written by on 10/11/2018

Mediat belge promovojne Shqiperine si destinacion per 2019

Gazeta me popullore ne zonen belge te Flandres “Het Laatste Nieuws” ka vendosur Shqiperine ne nje renditje te nente destinacioneve verore perrallore te vitit te ardhshem duke e krahasuar me vende si Japonia, Zelanda e Re, Kanadaja, Sri Lanka apo ishujt e mrekullueshem te Paqesorit. Sipas gazetes belge Shqiperia eshte  nje destionacion turistik popullor qe ia vlen te vizitohet e sugjeruar edhe sipas “Lonely Planet”. Kultura natyra dhe traditat jane renditur atraksionet me te medha per Shqiperine.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist