Medheu dominon preferencat turistike kete vit!

Written by on 10/01/2019

Medheu dominon preferencat turistike kete vit!

 

Mesdheu dominon ne listen e destinacioneve me te mira per tu
vizituar edhe kete vit. Tripadvisor sapo publikoi studimin e radhes
mbi destinacionet me te mira per 2019. Tre vendet e par ate
studimi te perpiluar ne baze te preferencave te udhetareve nga e
gjithe bota e mbajne Kreta, Manarola dhe Nisa. Lista pasohet nga
Zabrebi, Moska dhe Mumbai.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist