Më në fund! Spanja heq kufizimet me Britaninë e Madhe

Written by on 24/03/2021

Mësohet se më 30 mars Spanja do të heqë kufizimet e vendosura ndaj udhëtarëve britanikë. Zgjatja e kufizimeve do të vijojë të mbahet me Afrikën e Jugut dhe Brazilin deri më 13 prill, por jo me Britaninë e Madhe.

Barcelona Residents Protest to 'Reclaim' City From Tourists

Kjo e fundit cilësohet si një vend ku procesi i vaksinimit është shumë i përparuar./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background