Mbremja Gala e World Travel Awards do te mbahet me 1 qershor në Mauritius

Written by on 20/03/2019

Mbremja Gala e World Travel Awards do te mbahet me 1 qershor në Mauritius. Ne inagurimin e eventit do te marrin pjese personazhet kryesore të industrisë së turizmit dhe vendimmarrësit nga Afrika dhe Oqeani Indian. Pritja me tapetin e kuq do të zhvillohet në plazhin e mrekullueshëm Sugar – Sun Resort, i cili ndodhet në gjirin Flic-en-Flac, një nga plazhet më piktoreske në Mauritius.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist