Mbahet ne Dyseldorf Samiti i Vizitoreve Kineze ne Europe!

Written by on 24/05/2018

Po mbahet ne Dyseldorf Samiti Nderkombetar i Vizitoreve Kineze ne Europe. Samiti disa ditor vjen ne saje te vitit 2018 qe eshte shpallur viti i marredhenieve Kine Europe dhe ne vazhden e rritjes rekord te numrit te turisteve kineze ne Europe. Mbi 250 ekspozitore nga Kina dhe bota paraqesin produktin me te mire turistik per kete vit nderkohe qe gjithashtu destinacionet me te mira europiane prezantohen per turistet kineze, numri i te cileve ne Europe pritet te arrije kete vit ne 30 milione.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist