Matilda Naço: “Nuk mund te behemi si bregdeti i Antalias”!

Written by on 17/05/2018

Matilda Naço: “Nuk mund te behemi si bregdeti i Antalias”!

 

E ftuar ne Travel Club Matilda Naço, Drejtoresha Ekzekutive e ATA-s diskutoi  ne studio disa prej problematikave te ketij sezoni veror duke u fokusuar vecanerisht tek strukturat hoteliere. Sipas saj sherbimi all inclusive edhe pse eshte praktikuar vitet e fundit ne vendin tone per turistet e huaj ne pak hotele serish do shume pune per t’u klasifikuar si nje sherbim i mirefillte. “Qe te ofrosh nje strukture sherbimi all inclusive , duhet qe te kesh mjaft hapsire, personel dhe detaje sherbimi ne menyre qe ai te ofrohet ne shume zona. Duhet akoma pune e shume kohe qe te kemi resorte apo fshatra turistike ne vendin tone qe te perballojne kerkesen per pushime all inclusive, nuk mund te behemi ende si bregdeti i Antalias!” – tha Naço.

 

Intervista e plote: Video

 

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist