Masat e rrepta anti-COVID mbyllin Greqinë!

Written by on 04/03/2021

Greqia do të kalojë në karantinë totale dhe për të dalë qytetarët do të duhet të dërgojnë mesazh në numrin e posaçëm. Po ashtu aktivitetet sportive dhe veprimtaritë religjioze  do të pezullohen, ndërkohë që për funeralet nuk do të lejohet pjesëmarrja e më shumë se nëntë individëve.

Greece Extends Coronavirus Lockdown by a Week to May 4 | World News | US  News

 

Masat hyjnë në fuqi nga sot dhe pritet të jenë në fuqi të paktën deri më 16 mars./radiotravel.al 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist