Mali i Zi mbeshtetet tek turizmi i natyres

Written by on 14/09/2018

Turizmi i alternativ i natyres dhe aventures ne Mal te Zi eshte iniciativa e fundit e autorieteteve te turizmit ne kete destinacion. Sipas te dhenave te fundit fushata me e re promovuese e Malit te Zi vec turizmit fetar do te kete ne qender edhe promovimin e turizmit natyror e kulturor ne vend.  Fushata qe do te shperndahet kudo ne Europe gjithashtu synon te prezantoje edhe destinacionet me te mira per te bere shoping ne shtetin fqinj ne disa prej qyteteve me te njohura turistike te tij.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist