Maldivet kryesojnë në sondazhin turistik në Instagram

Written by on 23/02/2021

Maldivet mburren me 8.8 milionë hashtags dhe imazhe të ngarkuara në faqen e tyre të internetit, më shumë se çdo destinacion tjetër turistik ose atraksion në të gjithë globin. Kulla Eiffel e Parisit u gjet të jetë zona e dytë më e nxehtë turistike në Instagram me 6.5 milion hashtags ndërsa Times Square i New York-ut doli i treti me 4.4 milion hashtags.

India replaces China as the Maldives' top source market amid pandemic | TTG  Asia

Pavarësisht mundësive të kufizuara për pushime mes pandemisë, Maldivet triumfuan sërish si destinacioni më i preferuar./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist