Lugano promovon turizmin e aventures!

Written by on 31/05/2018

Lugano, qyteti i bukur zviceran po promovohet per turizmin e aventures kete vit. Bordi i turizmit te qytetit ka vendosur te prezantoje fushaten “Ne kerkim te thesarit” ku do te organizohen itinerare nga me interesantet ne qytet per turistet ne zbulim te thesareve turistike te tij. Keto guida do te zgjasin disa ore ne dite dhe perfshijne ndalesa ne me shume se 25 atraksione te Luganos.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist