Lufthansa fillon fluturimin e ri Tiranë – Mynih

Written by on 18/03/2021

Në fund të muajit mars, linja ajrore evropiane “Lufthansa” do të fillojë fluturimet midis Tiranës dhe Mynihut. Lajmin e bëri të ditur Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ku ndër të tjerash thuhet se destinacioni i ri do të jetë i aksesueshëm dy herë në javë, të martave dhe të premteve.

Munich Airport Guide

Aeroporti i Mynihut është një nga aeroportët më të rëndësishëm të Evropës dhe Gjermanisë./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist