Lotaria amerikane/Shumica e aplikuesve me arsim të lartë!

Written by on 25/10/2021

Teksa data e përfundimit të aplikimeve për Lotarinë Amerikane është gjithnjë e më afër, interesi i shqiptarëve vijon të mbetet i lartë. Nga të dhënat e deri tanishme rezulton se shumica e aplikuesve janë me arsim të lartë dhe të punësuar.

Nuk mungojnë as ata me arsim të mesëm të cilët shpresojnë për një jetë më të mirë drejt ëndrrës amerikane. Procesi i aplikimeve përfundon më 9 nëntor./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist