Lonely Planet, ja cilat janë plazhet më të mira shqiptare!

Written by on 05/07/2019

 

 

Udhërrëfyesi i famshëm turistik “Lonely Planet” i ka kushtuar një artikull plazheve më të bukura të rivierës shqiptare. Në artikull janë përmendur Palasa, Ksamili, Borshi, Llamani dhe Buneci. Në vitet e fundit Shqipëria është bërë një nga destinacionet kryesore turistike europiane në sajë të rivierës dhe plazheve të saj të shkëlqyera , është shkruar në artikull.

Image result for KSAMIL


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist