Londra, qyteti me i shtrenjte ne bote per “city break”!

Written by on 29/05/2018

Londra eshte shpallur qyteti me i shtrenjte ne bote per city break. Keshtu te pakten ka vleresuar Tripadvisor ne nje klasifikim te qyteteve te fundit me te pershtatshme per pushime te shkurtra kulturore. Ne teresi Europa ka destinacionet me te shtrenjta per city break por kjo sidomos gjate muajve korrik dhe gusht. Nder destinacionet me te lira ne bote ka rezultuar Hanoi ne Vietnam.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist