Londra pret evente te rendesishme ne prag te WTM!

Written by on 01/11/2018

Ne pritje te nje prej panaireve me te rendesishme B2B te turizmit, World Travel Market 2018, ne Londer kane nisur aktivitete te tjera qe kane terhequr ne kete fillim nentori aktore, profesioniste dhe kompani te njohura turistike nga e gjitha bota. Nje prej aktiviteteve eshte Luxury Travel Fair, paniri i turizmit luksoz, i cili ka nisur sot dhe organizohet nga Conde Naste Traveller. Ne kete event qe vijon deri me date 4 nentor prezantohen destinacionet dhe produkti me i mire i turizmit dhe pushimeve luksoze per syrin e vizitoreve. Nderkohe ne daten 2 po ne Londer do te mbahet nga Shoqata Europiane e Tur Operatoreve,  Global European MarketPlace, workshopi i turizmit qe do te beje bashke ne nje dite mijra ofertues europiane dhe bleres nderkombetare nepermjet dhjetra mijra takimeve e konferencave te planifikuara.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist