Lojrat me te mira te Playstation 4 kete vit!

Written by on 01/06/2018

Po mbyllet gjysma e vitit 2018 dhe ka ardhur koha per te bere nje bilanc paraprak te video-lojrave me te mira te PlayStation 4 per kete vit. Metacritic ka publikuar listen e 5 video-lojrave me te vleresuara te PS4. Ne vend te pare edhe si me e luajtura kete vit renditet “God of War” qe ndiqet nga “Shadow of the Colossus”, “Celeste”, “Monster Hunter World” dhe “Owlboy”.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist