Llogora, debora qe mbuloi parkun terhoqi dhe shume turiste!

Written by on 07/01/2019

Parku Kombetar i Llogorase qe u mbulua nga floket e debores ne ditet e para te janarit u frekuentua nga nje numer i madh vizitoresh. Nje pjese e madhe e vizitoreve ishin nga qyteti i Vlores, por edhe nga qytete te tjera te vendit. Sipas informacioneve nga administratoret e parkut pavaresisht temperaturave te uleta dhe reshjeve te dendura te debores, kalimi i automjeteve ne kete park u be pa asnje problem. Ky sezon dimeror pritet te shenoje nje rekord turistesh ashtu ne Llogora ashtu si ndodh kryesisht ne vere.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist