Live ne PM Drive me Fisnik Dragushen

Written by on 04/04/2018

 
 
Live ne PM Drive me Fisnik Dragushen, Drejtorin Gjeneral te Vas Tour Kosova dhe Maqedonia ne diten e pare te workshop-it te turizmit Vas Travel Fair 2018. Dita e pare e eventit ne hotel Mariott ne Shkup te Maqedonise.
Dragusha: Panairi ne konceptin B2B mundesi e mire per lidhje partneriteti per bizneset turistike nga Maqedonia. Intersant fakti qe ka prezence te agjencive nga Presheva dhe Medvegja dhe interesim te larte te vizitoreve sidomos tani ne oret e pasdites. 
Dragusha: Kompanite e hotelet pjesmarrese jane te shumta nga vende si Turqia, Greqia, Egjipti dhe Dubai.
Dragusha : Ne ditet e panairit oferta me cmime shume me te uleta per pushime per vizitoret, mundesi kontakti te drejtperdrejte me hotelet.
Dragusha: Turistet maqedonas preferojne Greqine por ka nisur interes i larte edhe per destinacionin Turqi dhe rajonin e Antalias. Edhe Shqiperia mbetet perzgjedhje e rendesishme dhe ka pasur sidomos rezervime te shumta ne Premium Beach Hotel ne Golem. 
Dragusha: Egjipti produkti i ri qe do te prezantohet kete vit.
Neser workshopi zhvendoset ne Prishtine ne Swiss Diamond Hotel, nga ora 10 deri ne oren 18.00 me shume oferta dhe surpriza. Ne Prishtine eventi do te kete natyre me publike pasi do te zhvillohet ne ambient te hapur 😉 
Ne datat 6 dhe 7 prill Vas Travel Fair vijon per tregun shqiptar ne Tirane ne Expocity ku ashtu si ne Shkup e ne Kosove pas diteve te impenjuara me pune e takime, mbremja i rezervohet festes per te gjithe miqte pjesmarres!

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist