Linja e parë ajrore që s’do të pranojë udhëtarë të pavaksinuar në fluturime!

Written by on 10/09/2021

Shefi i Qantas, Alan Joyce, ka konfirmuar se linja ajrore nuk do të lejojë udhëtarët e pavaksinuar të udhëtojnë me të ndërkombëtarisht.

Qantas po shikon një rifillim në mes të dhjetorit për fluturimet ndërkombëtare, dhe tashmë ka drejtuar një program stimulimi të suksesshëm për të inkurajuar pasagjerët e tij të vaksinohen./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background