Linja ajrore rifillon fluturimet ndërkombëtare në fund të tetorit!

Written by on 01/03/2021

Transportuesi i flamurit të Australisë, “Qantas” ka njoftuar se synon të rifillojë fluturimet ndërkombëtare në fund të tetorit 2021.Data është në përputhje me kohën kur pritet të përfundojë programi i vaksinimit COVID-19 në vend.

Qantas scenic flight to nowhere could be fastest selling flight in  airline's history - ABC News

Gjithsesi linja ajrore mbetet në marrëdhënie të ngushtë me qeverinë australiane dhe nëse situata ndryshon, datat për rinisjen e fluturimeve ndërkombëtare do të rishikohen./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist