Linja ajrore që rikthen udhëtimet me Turqinë. Kërkesa është ende e lartë për pushime!

Written by on 24/09/2021

Linja e njohur ajrore Jet2.com po rifillon fluturimet dhe pushimet në Antalia pasi i përgjigjet shpejt kërkesës për pushime. Masa vjen pas lehtësimit të kufizimeve të udhëtimeve ndërkombëtare dhe heqjes së Turqisë nga lista e kuqe. “Ne jemi të kënaqur që po rifillojmë fluturimet në Antalia dhe që po i çojmë klientët edhe një herë në këto destinacione shumë të dashura”, shprehet Steve Heapy, shefi ekzekutiv i Jet2.

Rihapja e Turqisë ka rezultuar në kërkesë të madhe nga pushuesit edhe pse aktualisht ndodhemi në ditët e fundit të shtatorit./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background