Linja ajrore nis takimet me shpejtësi për “fluturimet në askund”

Written by on 25/11/2020

Beqarët në Tajvan që janë në kërkim të dashurisë mund të jenë me fat këtë periudhë pushimesh, falë tre fluturimeve që synojnë t’i ndihmojnë të gjejnë personin e ëndrrave të tyre. “Eva Air”, linja ajrore e dytë më e madhe e Tajvanit, ka partneritet me kompaninë e takimeve ‘Mobius’ për të ndihmuar ata që janë në bordin e fluturimeve të quajtur “Dashuria është në ajër”. Fluturimet do të zgjasin për tre orë, duke u nisur nga Aeroporti Ndërkombëtar Taoyuan në Ditën e Krishtlindjeve, në prag të Vitit të Ri dhe mbrëmjen e Vitit të Ri.


Current track

Title

Artist