Las Vegas rrit oferten per turizmin luksoz!

Written by on 30/05/2018

Vegas rrit oferten per turizmin e luksit duke u renditur nder vendet e pare ne bote per kete lloj turizmi. Autoritetet e turizmit ne kete destinacion kane lajmeruar se investime te rendesishme te segmentit luxury po behen sidomos ne sektorin hotelier. Sipas te dhenave ish hoteli i famshem Monte Carlo do te kthehet tashme ne brandin Park MGM duke pesuar nje rinovim total dhe duke u kthyer ne versionin “Las Vegas Style” nje strukture moderne me 292 dhoma ne 4 katet me te larta te kulles. Nga ana tjeter restorante te rinje klasi do te happen ne Palmas Casino Resort se bashku me disa qendra te reja fitness dhe zona tematike ne disa prej strukturave me luksoze te Las Vegasit.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist