Lajm i mirë nga aeroporti Nënë Tereza/Fillojnë fluturimet direkte Tiranë – Dubai!

Written by on 10/03/2021

Një lajm i mirë vjen nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Duke filluar nga 28 marsi  do të fillojnë fluturimet direkte Tiranë-Dubai dhe anasjelltas. Linja ajrore “Flydubai”, do të operojë dy herë në javë me një Boeing 737 ndërkohë që biletat dalin në shitje nga dita e sotme.

flydubai | LinkedIn

Kompania ajrore Emirates do të operojë tranzit së bashku me kompaninë Flydubai duke u ofruar udhëtarëve më shumë lidhje pa ndërprerje përmes qendrës ndërkombëtare të aviacionit të Dubait në 155 destinacione duke përfshirë Australinë, Kinën, Oqeanin Indian, Japoninë dhe Azinë Jugore./radiotravel.al  

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist