Lajm i mirë/ Hiqen të gjitha kufizimet për shqiptarët që duan të udhëtojnë në Belgjikë!

Written by on 26/06/2021

Prej ditës së djeshme Belgjika ka hequr të gjitha kufizimet për qytetarët shqiptarë. Testi ndaj Covid 19 apo vaksinat nuk janë më të detyrueshme.

Për çdo shtetas shqiptar që kërkon të udhëtojë drejt Belgjikës mjafton bileta, pasaporta dhe maska./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background