La Stampa artikull dedikuar Tiranes

Written by on 01/04/2019

Gazeta prestigjoze italiane La Stampa I ka kushtuar nje reportazh te gjere kryeqytetit te Shqiperise, Tiranes. Pasi I ka pershkruar ne detaje te gjitha atraksionet e kryeqytetit, gazetari Luigi Grassia eshte shprehur, Shqipëria është e gjitha e bukur, në mënyrë të mahnitshme e bukur dhe duke qenë e vogël, ndodhet e gjitha në një dorë. Bregdeti i durrësit është gjysmë ore me makinë, Shkodra dhe Vlora për dy orë dhe plazhet shqiptare janë të gjithe te shkëlqyer!


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist