La Belle de L’adriatique” sjell Francen ne Vlore.

Written by on 27/02/2019

La Belle de L’adriatique” sjell Francen ne Vlore.

Porti i Vlores eshte vizituar sot nga 141 turiste franceze, te mberritur ne vendin tone me kroceren “La Belle de L’adriatique” .

Turistet kane zgjedhur te vizitojne Shqiperine pas vizites se tyre ne ishullin Korfuz te Greqise, e per te vazhduar me pas me destinacionin e radhes qe eshte Mali I Zi. Qytetet qe ato do te vizitojne ne kete ndalese te shkurter ne vendin tone jane Vlora, Fieri dhe Berati


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist