Ku mund te blini me mire online vec eBay?

Written by on 31/05/2018

Askush nuk mund ta mohoje fuqine e eBay. Qe nga viti 1995 kompani ka mbajtur vendin si nje nga nga tregjet me te medha ne bote online. Kompani ka kthyer mijera te apasionuar ne shites potencial dhe ka lejuar mijera te tjere te drejtojne biznese fitimprurese pa u lodhur fare qe nga shtepia.Megjithate, tregu i eBay ka evoluar ne menyre te konsiderueshme ne vitet e fundit dhe ndryshimet e ndryshme te politikave kane nxitur nje eksod nga eBay, pasi shitesit kerkojne tregje te tjera ne internet te cilat jane me fitimprurese. Disa prej kompanive me te mire per blerjet online vec eBay per momentin jane Amazon, Etsy, Bonanza dhe eBid.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist