Ku do ta kalojne muajin e mjaltit princ Harry dhe dukesha Meghan?

Written by on 21/05/2018

Fundjaven e kaluar e gjithe vemendja u perqendrua tek dasma mbreterore ne Angli. Perveç ceremonise madheshtore dhe fustanit te nuserise se Meghan, pas dasmes po diskutohet dhe per muajin e mjaltit te Princit dhe Markle. Princi dhe nusja e tij e ardhshme jane te apasionuar pas udhetimeve, dhe ekspertet e turizmit ne saje te natyres qe ka cifti kane pergatitur edhe listen me vendet se ku ata do te kalojne muajin e tyre te mjaltit: ne vend te pare ndodhet Nabia, destinacioni afrikan qe ofron shume aventure dhe emocione. Me pas renditjen e vijon Ruanda , vend  te cilin Meghan e ka vizituar ne vitin 2016 duke u quajtur edhe Ambasadore Boterore e Paqes! Lista pasohet nga Brazili, Filipinet dhe Italia qe per natyren e kulturen qe kane jane perzgjedhur si destinacionet me te pershtatshme per muajin e mjaltit te ciftit mbreteror.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist