Korea e Veriut barazon oren me Korene e Jugut!

Written by on 05/05/2018

Korea e Veriut barazon oren me Korene e Jugut!

Koreja Veriore ka ndryshuar sot orën dhe e ka barazuar me Korenë Jugore.Këtë vendim e ka miratuar edhe Asambleja Supreme e Popullit të Koresë Veriore, ne saje te masave te reja per permiresimin e marredhenieve mes dy poleve te te njejtit vend. Me kete vendin akrepat e orës ne Korene e Veriut jane shtyre 30 minuta përpara.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist