Kompania skandinave e udhetimeve rendite 5 arsyet per te vizituar Shqiperine

Written by on 13/08/2018

 

Kompania me e madhe skandinave e udhetimeve turistike, “Apollo” rendit pese arsye perse duhet te vizitohet Shqiperia. Sipas nje artikulli dedikuar turizmit shqiptar nga kjo kompani thuhet se historia unike e Shqiperise dhe fakti se vendi ka qene i mbyllur per kaq shume kohe e ka bere ate nje destinacion pertej te zakonshmes. Arsyet se pse Shqiperia mbetet nje atraksion per kete vit jane renditur historia e vendit tone, natyra perrallore e plazhet e bukura, eksperienca gastronomike, cmimet e mira dhe njerzit miqesor.Kete vit Shqiperia pret nje rekord turistesh skandinave.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist