Kompania e makinave me qira, nis fushatën europiane!

Written by on 08/05/2019

 

 

Avis, kompania e shërbimit të makinave me qira, ka njoftuar se do të nisë fushatën europiane për promovimin  e aplikacionit të ri . Fushata konsiston në thjeshtimin e procesit të qirasë, duke u dhënë klientëve një shërbim të shpejtë dhe korrekt. Drejtori i Marketingut të Avis, ka thënë se qëllimi është të ofrohet një eksperiencë e qetë dhe pa stres për klientët.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist