Kompania e fluturimeve risjell “vendin e parë”!

Written by on 09/05/2019

 

 

Kompania irlandeze e fluturimeve “Aer Lingus” ka sjellë risinë e “vendeve të para”, për udhëtarët. Ata do të mund të rezervojnë vendet e para në avion , duke lënë pjesën e mesme të lirë. Hapësira e rezervuar do të ketë një sallë pritjeje, siguri më të shpejtë, si edhe pije falas. “Air Space”, do të ofrojë katër vende në avion. Drejtoresha e kompanisë ajrore, është shprehur se janë shumë të kënaqur që mund tiu ofrojnë klientëve të tyre komoditetin dhe relaksin që ata kërkojnë. Shërbimi pritet të nisë në shtator të këtij viti.

Aer Lingus has today announced the launch of AerSpace, a new premium travel experience for short-haul guests. Commencing 1st September 2019, AerSpace guests flying to select destinations across the UK and Europe will be guaranteed an aisle or window seat on the first row of the aircraft with the middle seat left unoccupied for a roomier and more efficient travel experience. AerSpace guests will also enjoy lounge access, priority boarding, Fast Track airport security and complimentary on-board refreshments. Pictured is Susanne Carberry, Director of Network Revenue and Loyalty at Aer Lingus.
Photo Iain White / Fennell Photography 2019


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist