Kompania ajrore dhuron 50 mijë bileta për turistët e huaj dhe viti i ri s’mund të nisë më bukur se kaq!

Written by on 28/12/2019

Kompania ajrore “Japan Airlines”do të dhurojë 50 mijë bileta kthyese për turistët e huaj që do të vizitojnë Japoninë në verën e vitit 2020. Kompania ajrore njoftoi se do të sigurohen bileta për fluturime nga aeroporti “Haneda” dhe aeroporti “Kansai” dhe “Itami” për turistët e huaj të cilët do të vizitojnë vendin mes 1 korrikut dhe 30 shtatorit, lajmëroi agjencia e lajmeve Kyodo. Kompania, e organizuar në bashkëpunim me agjencinë për turizëm të Japonisë, ka për qëllim  që të hujave të cilët do të vizitojnë vendin për të qenë të pranishëm  në Lojërat Olimpike dhe Paraolimpike në Tokyo 2020.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist