Kompania ajore arabe , nis fluturimet direkte drejt Aleksandrisë!

Written by on 31/05/2019

 

 

Kompania ajrore”Omar Air”, ka nisur fluturimet direkte në Aleksandri. Qyteti egjiptian bëhet kështu destinacioni i 53-të i linjës ajrore arabe në mbarë globin. Aleksandria, qyteti i dytë më i madh në Egjipt është qendër e madhe ekonomike dhe industriale e vendit. Qyteti është gjithashtu destinacion i veçantë turistik. Fillimet e fluturimeve të drejtpërdrejta në Aleksandri, do të zgjerojë mardhënien e dy vendeve dhe do të rrisë numrin e turistëve në të dyja drejtimet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist